VIDEO/ Kuqezinjtë të “çmendur” pas Ibrës, shikoni si e presin tifozët e Milanit sulmuesin suedez

Të shumtë kanë qenë tifozët të cilët kanë pritur jashtë “Casa Milan” Ibrahimoviçin, me këtë të fundit që po prezantohej përpara mediave.
Në një video të postuar nga gazetari i njohur Italian, Antonio Vitielo, shihet sulmuesi suedez që del përpara tifozëve me një shall të Milanit, dhe fanellën me numrin 21. Nuk kanë munguar edhe brohoritje dhe koret e tifozëve, të cilët i kanë bërë një pritje të ngorhtë sulmuesit suedez.

Për më shumë shikoni videon e mëposhtme:

Antonio Vitiello

@AntoVitiello
Delirio per #Ibrahimovic @MilanNewsit

Embedded video
787
10:54 AM – Jan 3, 2020
Twitter Ads info and privacy
237 people are talking about this
PANORAMASPORT.AL

17 Comments

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl articles and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

  4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl articles and blogs

  5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

  6. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl websites and blogs

  7. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

  8. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

  9. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

  10. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

Leave a Reply

Your email address will not be published.