Urimi i veçantë i tifozit 73 vjeçar: Vllaznia të jetë në Kupat e Europës në vitin 2020 / VIDEO

73 vjeçari Shaban Piranej qe mbahet mend nga te gjithe per deklaraten e forte te bere kur Vllaznia ra nga Superliga duke u shprehur “me mire te kisha vdek se ta shihja Vllaznine ne kategorine e dyte”, tashme e sheh skuadren e tij te zemres me ndryshe dhe i uron asaj qe gjate vitit 2020 te renditet ne nje nga vendet qe e çon ate ne Kupat e Europes.

Ne nje urim ekskluziv te bere per “Shkodra Sport” kepuctari i mirenjohur ne Shkoder dhe njekohesisht tifozi i zjarrte i Vllaznise, perveç fjaleve per shkodranet dhe shqiptare, ka patur dy fjale edhe per Vllaznine.

“Ne rradhe te pare iu uroj nga zemra te gjithe shkodraneve Gezuar Vitin e Ri me gjithe familjen, punen dhe jeten e tyre. Uroj gjithe shqiptaret kudo qe jane, ne Amerike, France, Gjermani, Belgjike, ne tane Europen dhe ne tane Boten, suksese bashke me familjet e tyre dhe i pafsha mire e ma mire.

Uroj skuadren e Vllaznise qe ne fazen e dyte te ecin mire e ma mire dhe te mos korisin. Uroj qe futbollistet shkodrane te zene ose vendin e trete ose te katertin qe te shkojne ne Kupat e Europes”- ka thene ai.

15 Comments

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl websites and blogs

  4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

  5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl authors and blogs

  6. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl websites and blogs

  7. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

  8. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

  9. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

  10. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl authors and blogs

Leave a Reply

Your email address will not be published.