Berisha uron Vitin e Ri: 2019-ta të mos kthehet më për shqiptarët

Ish kryeministri Sali Berisha në videomesazhin e tij për ndërrimin e viteve e ka konsideruar 2019 një vit të zi për shqiptarët.

Në urimin e tij Berisha uroi që ky vit të mos kthehet më dhe 2020-ta të jetë i bardhë për Shqipërinë.

Sali Berisha: Ky vit të mos na kthehet në 2020 por 2020 të jetë i bardhë, në të cilin Shqipëria dhe shqiptarët të shpëtojnë nga rekordet e zeza, të çelin rrugën e bllokuar drejt Evropës, kombi të qëndrojë i bashkuar në idealet e tij evropiane.

Shqiptarët e frymëzuar nga parimet e lirisë të paketojnë Esat Toptanin në Beograd dhe të kthejnë në Shqipëri vlerat e lirisë.

Ju uroj miq të dashur shëndet, gëzime e mbarësisë për vitin e ri 2020

Video// Berisha uron Vitin e Ri: 2019-ta të mos kthehet më për shqiptarët // www.eetimestv.com

Posted by EeTimes.al on Tuesday, December 31, 2019

25 Comments

 1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl authors and blogs

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl authors and blogs

 3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

 4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

 5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

 6. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

 7. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

 8. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl articles and blogs

 9. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life authors and blogs

 10. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

 11. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

 12. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

 13. ?ฝากมาเลยดีกว่า คนมันจะรวย?? งบน้อยอย่ากลัว ทุนน้อย ก็แตกหนักได้ ?? เล่นง่าย ? แตกง่าย ? จ่ายจริง
  ?ฝาก – ถอน ไม่มีขั้นต่ำ ด้วยระบบอัตโนมัติ??ฝากมาเล่นลุ้นรางวัลใหญ่ไปด้วยกัน นะคะ?

 14. ?ช่วงเวลาที่ทุกคนรอคอย เว็บเดิมพันอันดับ1?
  ? แตกหนัก จัดเต็ม จ่ายจริง?

  ?ฝาก – ถอน ไม่มีขั้นต่ำ ด้วยระบบอัตโนมัติ?
  ✅สมัครสมาชิกฟรี✅
  ❣️ https://beo777.com/

  ?ฝากมาเล่นลุ้นรางวัลใหญ่ไปด้วยกัน นะคะ?

 15. ?ช่วงเวลาที่ทุกคนรอคอย เว็บเดิมพันอันดับ1?? แตกหนัก จัดเต็ม จ่ายจริง? ?ฝาก – ถอน ไม่มีขั้นต่ำ ด้วยระบบอัตโนมัติ?
  ✅สมัครสมาชิกฟรี✅ ?ฝากมาเล่นลุ้นรางวัลใหญ่ไปด้วยกัน นะคะ?

 16. Hey there, I love all the points you made on the topic Mobile Operating Systems. There is definitely a great deal to know about this subject, and with that said, feel free to visit my blog xrank.cyou to learn more.

Leave a Reply

Your email address will not be published.