një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në autostradën Milotit, ku një person ka humbur jetën.

Viktima është Zef Ndoka dhe lëvizte me një çiklomotor në momentin kur është përplasur me nga një makinë.

Edhe ditën e djeshme pranë Mamurrasit një shofer humbi jetën si pasojë e një aksidenti ku makina e tij doli nga rruga.

Ndërkohë në vendin e ngjarjes ka shkuar policia dhe po heton për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.