Puthja e ‘nxehtë’ mes Trump dhe Angela Martinit, fotot që bënë bujën në rrjet

Sot, në rubrikën ‘Dikur’ do të kthehemi pas në kohë, në ditët kur Presidenti aktual i SHBA-së, Donald Trump ishte në fokus të mediave për daljen dhe fotografimin mes femrave të bukura.

Mes bukurosheve që kanë rrethuar Trump ndër vite, ka qenë edhe një shqiptare, pikërisht Angela Martini. Bukuroshja shkodrane ishte e pranishme në një pritje të organizuar nga vetë Trump, në New York dhe aty nuk u shpëtoi syve të presidentit të Amerikës.

4 Comments

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

Leave a Reply

Your email address will not be published.