Policët futen në një shtëpi në Tiranë dhe venë duart në kokë nga ajo që shohin

Efektivët e komisariatit nr.4 të Tiranë kanë arrestuar një 27 vjeçar, të cilit i kapën lëndë narkotike si edhe municione luftarake, përfshi fishekë dhe fitila zjarrpërcjellës për lëndët shpërthyese.

27 vjeçari nga Zall Bastari u kap pas informacioneve të marra në rrugë operative për aktivitetin e tij të paligjshëm.

“Nga veprimet e para hetimore rezultoi se ky shtetas kishte dhe një banesë në fshatin Selitë, Tiranë dhe nga kontrolli në këtë banesë janë gjetur dhe sekuestruar 40 kuti kartoni të mbushura me fishekë luftarak, 8 karikatorë ( gjithsej 1 318 fishekë) dhe fitil zjarrpërcjellës njofton policia.

3 Comments

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl articles and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

Leave a Reply

Your email address will not be published.