Dashuri në kohë kolere, Majlinda Bregu qenka njohur me bashkëshortin gjatë një epidemie

Bashkëshorti i Majlinda Bregut, Namik Ajazi ka rrëfyer fillimet e lidhjes me ish-deputeten demokrate, Majlinda Bregu. Ata kanë 22 vite bashkë, ndërsa Ajazi ka treguar se dashuria e tyre ka nisur në një kohë të trishtë kur vendi ishte “pushtuar” nga epidemia e kolerës.

Ai ka deklaruar në emisionin “Rudina” se fillimisht ata kanë udhëtuar bashkë për të realizuar një kronikë për këtë epidemi dhe aty kanë lindur shkëndijat e para.

“Jemi njohur në TVSH, ishte një moment në ’94, kur u fol për një epidemi kolere. Unë vij nga Telenora për të xhiruar diçka, me një grup miks, pra do të përdornim të njëjtin operator dhe Majlinda asokohe bashkëpunonte me televizionin, ishte në vitin e fundit në Fakultetin e Shkencave Sociale, bashkëpunonte me televizionin si gazetare dhe spikere lajmesh e orës 20:00.

Kështu që qëlluam që bëmë atë udhëtim bashkë për të bërë kronikën. Nuk ishte mbase kolera, por kjo u bë shkak i njohjes mbas së cilës ne filluam të takoheshim. Unë vendosa të bëj hapin e madh të fejoheshim dhe të krijonim familje”, ka treguar regjisori i njohur, Namik Ajazi.

123 Comments

 1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

 3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

 4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl websites and blogs

 5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

 6. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

 7. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

 8. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

 9. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

 10. Новинки фільми, серіали, мультфільми 2021 року, які вже вийшли Ви можете дивитися
  українською на нашому сайті Link

 11. Новинки фільми, серіали, мультфільми 2021 року, які вже вийшли
  Ви можете дивитися українською на нашому сайті
  Link

 12. Your ideas about Search Engine Optimization absolutely shows this site could easily be one of the bests in its niche. Drop by my website xrank.cyou for some fresh takes on the subject. Also, I look forward to your new updates.

 13. [url=https://world-casino-az.space]https://world-casino-az.space[/url]

  А у стремлению впереть евродоллар на Melbet – шуршики попадаться на глаза сверху счет компании 1хбет.
  world-casino-az.space

Leave a Reply

Your email address will not be published.