Nje 45 vjecar ka humbur jeten si pasoje e nje aksidenti te regjistruar ne aksin Shkoder – Muriqan.

Burime per eetimes bejne me dije se viktima e ketij aksidenti eshte shtetasi Lin Dedaj, i cili po udhetonte me motorr.

Ai ka humbur kontrollin e mjetit dhe per pasoje ka dale nga rruga duke pesuar demtime te shumta.

45 vjecari nuk ka mundur ti mbijetoje plageve te marra dhe per pasoje ka nderruar jete.