Nje person ka humbur jeten si pasoje e nje aksidenti te regjistruar ne aksin Shkoder – muriqan.

Nga te dhenat e para mesohet se viktima po udhetonte me motorciklete ku si pasoje e humbjes se kontrollit, ka dale nga rruga ku si pasoje e perplasjes ka humbur jeten.

Policia ka mberritur ne vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet per zbardhjen e plote te rrethanave te ketij aksidenti