VIDEO perlë, truproja e Dakos rrëzohet në tokë sapo hap derën e makinës luksoze. Ish-kryebashkiaku s’kujdeset për të

Ish-kreu i Bashkisë Durrës, Vangjush Dakon, është larguar nga jeta publike, por rikthimi i tij në ditët pas tërmetit ka ngjallur reagime tek qytetarët. Opozita dhe shumë qytetarë kërkojnë që Dako të jetë në burg ,pasi e bëjnë përgjegjës për jetët e humbura nga tërmeti në Durrës, por ai ka zgjedhur të hesht në pas akuzave.

Sot në mediat sociale është publikuar një video gazmore e Dakos, teksa ai del nga makina. I shoqëruar më truproja, Dako ecën i qetë dhe nuk shikon se një prej shoqëruesve të tij rrëzohet sapo del nga makina.

Siç shihet nga video një truprojë me nxitim del nga makina pasi zbret Dako, por sapo hap derën ai rrëzohet në tokë. Nuk kuptohet nëse ai ka rënë vet apo e ka shtyrë dikush tjetër që mund të ketë qenë brenda fuoristradës luksoze.

17 Comments

 1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

 3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

 4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

 5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

 6. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

 7. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl articles and blogs

 8. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

 9. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

 10. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

 11. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

Leave a Reply

Your email address will not be published.