Ish Kryetarja e kuvendit Jozefina Topalli e ka nisur diten ndryshe sot. Larg postimeve per politiken dhe aktualitetin shqiptare, Jozefina Topalli, ka bashkendare me te gjithe ndjekesit e saj ne rrjetet sociale nje foto me nipin e saj.

Image may contain: 1 person, smiling, standing and indoor

Me e lumtur se asnjehere me pare Topalli me nipin e saj ne krah, e ka shoqeruar kete foto me nje zemer, duke treguar edhe njehere lidhejn e vecante me nipin qe e beri per here te pare gjyshe.