Është fejuar djali i Ramiz Lladrovcit, kryetari i Komunës së Drenasit dhe ish-deputet i Kuvendit të Kosovës. Driloni, djali i vogël i Ramizit është fejuar me partneren e tij Elenën dhe lajmin e ka bërë të ditur e ëma, Shemsije Lladrovci. Ajo ka postuar në Instastory dy foto, në njërën shfaqet Driloni dhe Elena duke u puthur ndërsa në tjetrën unaza e fejesës.

“Qofshi gjithmonë të lumtur, ju don mami shumë”, shkruan Shemsija krah fotos ku shfaqet djali me të fejuarën.

Djali i Ramizit dhe Shemsijes, Driloni është futbollist dhe ka marrë kupën e kampionit të Ligës së parë, me Flamurtarin.