Video/ Nga Thumana ne Top Channel, Kllouni Erind, simbol i argetimit te femijeve

Klouni Erind, i cili një ditë pas tërmetit në Thumanë nxitoi t’i dhuronte buzëqeshje fëmijëve në kamp, sonte në #ShikokushLUAN për të përcjellë më shumë energji pozitive


Video

Klouni Erind, i cili një ditë pas tërmetit në Thumanë nxitoi t'i dhuronte buzëqeshje fëmijëve në kamp, sonte në "Shiko kush LUAN" për të përcjellë më shumë energji pozitive ?

Klouni Erind, i cili një ditë pas tërmetit në Thumanë nxitoi t'i dhuronte buzëqeshje fëmijëve në kamp, sonte në #ShikokushLUAN për të përcjellë më shumë energji pozitive ?

Posted by Top Channel on Saturday, December 7, 2019

Pas tërmetit tragjik të 26 nëntorit ku është mësuar se kanë humbur jetën e 40 veta dhe qindra të tjerë janë plagosur, gjendja është shumë delikate dhe pjesa më e madhe e banorëve po strehohen përkohësisht në çadra.


Sigurisht që të gjithë kanë përjetuar momente tmerri ato 30 sekonda fatkeqe që u mori jetën 40 njerëzve mëngjesin e së martës.

E teksa dhjetëra fëmijë ndodhen në këti çadra të pashpresë dhe thuajse në qiell të hapur, të gjithë po mundohen t’i ndihmojnë sadopak.

një i ri nga Shkodra i njohur si “Kllouni Erind” ka udhëtuar posaçërisht drejt kampit në Durrës për të argëtuar fëmijët. Në këto momente të vështira për ta, ai ka dhuruar pak buzeqeshje per fëmijët.

76 Comments

 1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life articles and blogs

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

 3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life authors and blogs

 4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

 5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl articles and blogs

 6. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life websites and blogs

 7. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

 8. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

 9. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

 10. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

 11. Hello! I could have sworn I’ve been to this blog before but after browsing through some of the post I realized it’s new to me.Onwin nedir? Kaçak bahis camiası içerisinde en yüksek oranlara, avantajlı bonuslara ve zengin spor bahisleri, casino bölümleriyledebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.