Policia e Shkodres ka dhene detaje te reja sa i takon mbytjes se 28 vjecarit.

Sipas te dhenave nga Policia e Shkodres behet me dije se 28 vjecari nga fshati Kullaj, ne Postribe ishte larguar para disa ditesh nga banesa nderkohe qe familjaret e kane gjetur mbreme rreth ores 22 te mbytur ne kanalin vadites.

Komunikata e Policise Shkoder

Shkodër Informacion paraprak
Më datë 07.12.2019, rreth orës 22.30, nga familjaret e tij është gjetur i mbytur në ujë në një kanal vaditës afër banesës së tij në fshatin Kullaj, Shkodër, shtetasi L.B., 28 vjeç, i cili ishte larguar nga banesa para disa ditëve dhe vuante nga depresioni.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune dhe shkaku i vdekjes dyshohet nga mbytja në ujë