Këtë vit modelja bukuroshe Adrola Dushi është prezantuese krah Ardit Gjebreas në festivalin e Këngës Magjike. Shumë njerëz nga publiku dhe rrethi shoqëror, e kanë përgëzuar Adrolën që ndonëse nuk është prezantuese, ka guxuar të prezantojë në një ndër festivalet më të rëndësishëm të këngës.

E kam ndjekur këtë edicion të Këngës Magjike dhe dua të vlerësoj shumë Adrolën për guximin e madh, që kapërdiu emocionet dhe presionin e një salle prestigjoze si Pallati Kongreseve dhe të prezantojë një spektakël grandioz. Nuk është e lehtë zemër, Adrola nuk është prezantuese, shkruan Roza.

Ndërkohë në një postim tjëtër, moderatorja shkruan: Femra më e bukur shqiptare (bio) që prezanton krah të madhit Ardit Gjebrea.