Ndihmoi dy familjet e prekura nga tër.meti, Bebe Rexhës nuk i ndahet shpirti nga Shqipëria, jep lajmin e papritur

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha së fudmi vizitoi Shqipërinë pas tërmetit tragjik që preku vendin tonë të martën e 26 nëntorit.

Ajo gjatë kohës që vizitoi fshatin Bubq tregoi se do të ndihmojë dy familje duke ju ndërtuar shtëpi të reja nga e para, dhe më pas ajo u largua drejt SHBA-së,ku kishte edhe një nga koncertet e rradhës në Çikago.

Ndërkohqë në një intervistë që Bebe ka dhënë për emisionin “Pasditja ime”, ka pohuar se së shpejti do të vizitojë sërish Shqipërinë, por këtë herë për një koncert.
Ndër të tjera ajo ka shpjeguar se kishte shumë dëshirë që të bënte një këngë me këngëtaren shqiptare Dua Lipa dhe, Rita Ora-n dhe Ava Max.

Gjithashtu Bebe ka shpjeguar se është ndjerë shumë keq kur ka mësuar për lajmin tragjik në Shquipëri.

19 Comments

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl articles and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

  3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

  4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl articles and blogs

  5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl articles and blogs

  6. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

  7. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

  8. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

  9. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

Leave a Reply

Your email address will not be published.