‘Shihemi së shpejti në Itali’: Ibrahimovic: Do të shkoj te një ekip që duhet të fitojë përsëri

Është mësuar tashmë se e ardhmja e Zlatan Ibrahimovic, ish-sulmuesit të Juventusit, Interit dhe Milanit, do të jetë në Itali. Vetë sulmuesi 38-vjeçar në një intervistë për “GQ Italia” e ka pranuar këtë fakt, ndërsa fillimisht është shrehur: “Do të vij së shpejti në Itali, në një ekip që do të fitojë përsëri.”

Këto deklarata kanë bërë që shumë tifozë të pyesin vetën se kujt skuadra i referohet Ibrahimovic. Më pak gjasa ka të jetë Juventusi, pasi skuadra bardhezi është aktualisht fituesja prej 8 vitesh e ‘Seria A’, ndërsa më e favorizuar duket Interi duke parë që këtë sezon po lufton për kampionat, ndërkohë që vetë suedezi e ka pranuar se do të ishte kënaqësi të punonte me Conte-n.

Gjithsesi një dere e hapur është edhe për Milanin që këtë sezon është lënë në baltë nga sulmuesit, pa përjashtuar këtu edhe skuadra të tjera. Ndërkohë futbollisti konkretisht është shprehur:

“Unë do të shkoj në një ekip që duhet të fitojë përsëri, që duhet të rinovojë historinë e tij dhe është duke kërkuar një sfidë kundër të gjithëve. Vetëm atëherë unë do të jem në gjendje të gjej stimujt e nevojshëm për t’iu befasuar përsëri. Ka faktorë të tjerë që duhet të përshtaten dhe në interes të familjes sime. Shihemi së shpejti në Itali.”

773 Comments

  1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

  2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl articles and blogs

  3. สมัคร pgslot ยอดเยี่ยมเกมออนไลน์ สล็อตบนโทรศัพท์เคลื่อนที่ แบบใหม่ปัจจุบัน ของโลก สมัครเล่น pg slot วันนี้รับโบนัส แรกเข้า 100% โดยทันที โบนัส 50% สำหรับสมาชิกใหม่

  4. lucabetasia บาคาร่าออนไลน์ เป็นเกมคาสิโนออนไลน์รูปแบบหนึ่ง บาคาร่าเป็น เกมสุดฮิตเป็นที่นิยม ที่เล่นง่าย pg สามารถทำเงินได้จริง สมัครเล่นได้ง่าย ๆ สามารถทดลองเล่นได้ฟรีสุดฮิต

  5. Living with ED (Erectile dysfunction) takes more than a earthly toll. The warm effect the health circumstances can include on a staff and his partner can be fair-minded as difficult. It is common for the duration of men with ED to note anger, frustration, gloom, or deficit confidence. Nonetheless, the modify can be treated. Source: tadalafil generic cost