Lekundje te forta termeti u ndjene ne Tirane rreth ores 03:50. 

Nga te dhenat flitet per nje magnitude 6.3 balle. 

Termeti ka pasur epiqendren si heren e kaluar ne Durres, 10 km ne veri.

Lekundjet jane ndjere dhe ne disa qytete 

/Ora News.tv/