LAJM I FUNDIT/ Shkon në 11 numri i viktimave nga tërmeti


Është rritur nurmi i viktimave nga tërmeti që tronditi të gjithë Shqipërinë. Sipas informacioneve nga rrënojat janë nxjerr dhe dy trupa të tjerë nga rrënojat.

vijon….


3 Trackbacks / Pingbacks

  1. my sources
  2. image source
  3. turners outdoorsmen

Leave a Reply

Your email address will not be published.