A po shkrihen “akujt”?! Cfare ndodhi sot mes Ditmir Bushatit dhe Eri Rames

Ish-ministri i Jashtëm Ditmir Bushati, kohët e fundit është kthyer në një nga zërat më kritik brenda Partisë Socialiste dhe ndaj kryeministrit Edi Rama.

Vazhdimisht, gjatë deklaratave të tij në lidhje më aktulitetin politik si dhe zhvillimet në vend, Bushati nuk ka nguruar që të jetë gjithmonë në oponencë me qeverisjen dhe lidershipin e PS-së, duke kritikuar hapur.

Mirpo ditën e sotme, kryeministri Edi Rama, teksa ka prezantuar platformën e KÇK-së, ka shtrënguar duart edhe me ish-ministrin e tij Ditmir Bushatin.

Siç duket edhe në këtë foto të shkrepur nga fotografi Agim Rama, Bushati dhe Rama janë takuar ndërmjet njëri-tjetrit dhe siç shkruan fotografi kanë biseduar dhe për çështjen e ditës.

“KRYEMINISTRI RAMA “SHKRIN AKUJT ME BUSHATIN” SOT ATO JO VETEM SHTRENGUAN DUART POR DHE BISEDUAN PER CESHTIET E DITES…”- shkruan Agim Rama.

(M.Q/Faxweb.al)

22 Comments

 1. Needed to write you this very small word to help thank you very much yet again with the unique tricks you have shown on this website. This is so wonderfully open-handed with you to supply without restraint what exactly some people would have supplied for an electronic book to make some profit on their own, specifically since you might well have tried it in the event you wanted. Those tips likewise worked to provide a great way to understand that the rest have the same zeal the same as my very own to understand way more with regards to this problem. I think there are thousands of more pleasurable times up front for those who take a look at your website.

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl articles and blogs

 3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

 4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl articles and blogs

 5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl authors and blogs

 6. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

 7. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

 8. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

 9. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl articles and blogs

 10. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life websites and blogs

 11. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

 12. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

Leave a Reply

Your email address will not be published.