Një 71-vjeçar është gjetur pa shenja jete ditën e sotme në qytetin e Shkodrës. Ai është gjetur në banesën e tij ku jetonte lagjen “Perash ”

Informacion paraprak/ Rreth orës 07:20, në lagjen “Perash”, është gjetur i pajetë dhe pa shenja dhune, në banesën e tij, shtetasi B. B., 71 vjeç. Nga të dhënat e para dyshohet se ky shtetas e ka humbur jetën për shkak të arrestit kardiak. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të rastit.