Një 30-vjeçar me inicialet K. T., është arrestuar në Shkodrës pasi ka ushtruar dhunë mbi nënën dhe gruan e tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Guci e Re teksa autoritetet vijojnë hetimin lidhur me rastin.

Njoftimi i policisë:

‘Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Shkodër arrestuan shtetasin K. T., 30 vjeç, banues në fshatin Guci e Re, pasi ka ushtruar dhunë ndaj nënës dhe bashkëshortes së tij.’