Një operacion antidrogë po zhvillohet në Shkodër.

Mësohet se në zonën e Dajçit janë gjetur dhe asgjësuar rreth 10.000 rrënjë kanabis në disa parcela.

Disa persona janë shoqëruar në polici, ndërsa operacioni vijon akoma, sipas informacioneve nga policia e Shkodrës.