Shkodra është tronditur sërish mbrëmjen e sotme, ku një i ri rreth 19-vjeç është ekzekutuar me pistoletë.

Ka qenë mjaft e rëndë dhe prekëse momenti kur ka mbërritur në vendngjarje babai i viktimës, i cili fillimisht është futur në lokal për të identifikuar djalin dhe më pas ka dalë jashtë duke qarë dhe me forca të shumta policie./abcnews.al