Tërmet në Shqipëri, magnituda dhe epiqendra


Një tërmet ka goditur mesditën e sotme jugun e Shqipërisë. Tërmeti me magnitudë 3.7 ka rënë 14 kilometra larg Gjirokastrës.

Nuk raportohet për lëndime në njerëz apo dëme materiale, pasi lëkundjet kanë qenë të lehta.


2 Trackbacks / Pingbacks

  1. 다시보기
  2. Best universities in Africa

Comments are closed.