Me nje motorr / Detaje nga ngjarja ne lagjen Rus


Jane mesuar te tjera detaje nga ngjarja e rende e regjistruar ne lagjen Rus

Burime prane vendit te ngjarjes bejne me dije se me shume se 20 gezhoja kallashnikovi jane gjetur ne vendin e ngjarjes

Nderkohe sipas deshmitareve ne vendin e ngjarjes mendohet se ne drejtim te tij eshte hapur zjarri nga persona me motorr

Policia ka rrethuar te gjithe zone dhe po punon per identifikimin e autoreve


2 Trackbacks / Pingbacks

  1. Bolno and Pineles
  2. gun store

Comments are closed.