Aksident ne aksin Shkoder – Koplik nje mjet del nga rruga. Makina ka dale nga rruga dhe eshte permbysur.

Ne mjet ka qene vetem drejtuesi i mjetit i cili eshte derguar ne spitalin e shkodres dhe ndodhet nen kujdesin e mjekeve.eetimes