Një i moshuar ka humbur jetën pasi biçikleta me të cilin po udhëtonte u morr para nga një makinë në Kavajë. Aksidenti me pasojë vjedhjen e 78-vjeçarit L.GJ., ka ndodhur në vendin e quajtur “Pompat e Ujit” mëngjesin e sotëm.

I moshuari mori plagë të rënda dhe u dërgua me urgjencë në spital, por nuk mundi të mbijetojë.