Shefja e Epiedemiologjisë në IShP-së, Silva Bino ka rezultuar pozitive me koronavirus

Burime për Report Tv bëjnë me dije se ajo është shtruar në spitalin infektiv dhe ndodhet aty prej 3 ditësh