Reagon Shtubina: Ju tregoj të vërtetën për koronavirusin


Dalja pozitiv në testin për COVID-19 e një prej të afërmve të futbollistit të Vllaznisë, Ndriçim Shtubina, ka alarmuar këtë të fundit dhe gjithë ambjentin sportiv të klubit shkodran. Në këto kushte, menjëherë Shtubina ka kryer ditën e sotme testin për tu siguruar, ndërsa është në pritje të një përgjigjeje nga mjekët.

Lajmin e konfirmoi vetë pjestari i stafit mjekësor të Vllaznisë, Ilirjan Haxhaja. Ndërkohë, vetëm pak minuta më parë, “Panorama Sport” kontaktoi direkt me lojtarin për të mësuar të vërtetën e kësaj ngjarjeje.

“Në këtë moment që po flasim ndihem shumë mirë, si unë dhe familja ime. E vërteta është se sot halla ime ka dalë pozitiv me testin e koronavirusit. Në fakt, unë kam pas kontakte me të gjatë kësaj periudhe. Sot kam bërë edhe unë testin për siguri. Deri më tani s’kam asnjë gjë, jam shumë i qetë. Të presim si do të dalin analizat”, ka sqaruar mesfushori i Vllaznisë për “Panoramasport.al”

17 Comments

 1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life authors and blogs

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

 3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life websites and blogs

 4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl authors and blogs

 5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

 6. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

 7. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life authors and blogs

 8. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

 9. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life articles and blogs

 10. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

 11. Magnificent beat ! I would like to apprentice while you amend your site, how can i subscribe for a blog site? The account helped me a acceptable deal. I had been tiny bit acquainted of this your broadcast provided bright clear concept

Leave a Reply

Your email address will not be published.