Meqenëse FSHF ka vendosur që ndeshja e sotme Vllaznia Partizani të luhet pa tifozë për shkak të situatës së ktijuar në vend

KF Vllaznia njofton të gjithë sportdashësit që kanë blerë biletat për këtë ndeshje, ti ruajnë ato dhe do të jenë të vlefshme për takimin e rradhës që Vllaznia do të zhvillojë në stadiumin Loro Boriçi. Ju faleminderit për mirëkuptimin