E gjithe policia e shtetit ka mberritur ne Durres pas ngjarjes se rende ku humben jeten dy shtetas.

Policia e Shtetit ka dhene informacionin paraprak ne lidhje me ngjarjen nderkohe qe ben me dije se drejtues te larte te policise dhe prokurorise po hetojne per ngjarjen e rende.