Foto e mësipërme është shkeputur nga një kamera e fshehtë që i është bërë balerinit Graciano Tagani, i cili nuk e pritur mirë dhe në fund ka humbur kontrollin dhe ka qëlluar me shpullë gazetarin.

Moderatorja e emisionit “Thumbon” Aulona Musta, ka publikuar videon dhe i kërkon falje Gracianos për shqetësimin që i kanë shkaktuar, çka ka sjell dhe reagimin e tij ndaj gazetarit.

“Jo me kot e kemi lene kete kamera per ne fund… @graciano_tagani ti e di qe te dua shume! Faleminderit qe me fale dhe na lejove ta publikojme kete kamera. Te kerkoj ndjese publike per shqetesimin qe te shkaktuam!” shkruan Aulona, ndërsa poston dhe videon nga momenti i debat