Ish-kryeparlamentarja, Jozefina Topalli, e ftuar në emisionin “Rudina” në TV Klan, ka rrëfyer lidhjen e saj të veçantë me nipin, Nikolas i ardhur në jetë pak muaj më parë.

“Është një dhuratë e Zotit dhe ndjehem e privilegjur të shoh fëmijët e fëmijëve të mi. Nipi ishte dhurata më e bukur për Krishtlindje dhe Vitin e Ri.

Nikolas tashmë ka filluar të komunikojë me buzëqeshje, me kapjen e dorës. Unë e kam marrë në familje që në ditën e parë pasi doli nga spitali time bijë për ta ndihmuar me rrijten e bebit

Topalli tregoi dhe se Nikolas i ngjan të bijës, Megit, dhe se do të dëshironte të rrërriste nëna Ina kur të rritjej.

“Nuk më takon mua ta them këtë, por më duhet si i ngjan Megit. Megi është një mama shumë e qetë dhe e durueshme, dhe të njëjtën gje rrezaton dhe Nikolas. Do doja të më thërristë nëna Ina, kur të rritet, theksoi Topalli