Nje 20 vjecar eshte aksidentuar ne zonen e thelle te Dukagjinit. Ka qene deputeti Luan Harusha i cili ne nje postim ne rrjetet sociale ka falenderuar kreun e grupit parlamentar te PS Taulant Balla dhe Ministren e Shendetesise per gadishmerine e bluzave te bardha.

Genti Kodra 20 vjecari i aksidentuar eshte transportuar me helikoter nga Dukagjini ne Spitalin e Shkodres

https://www.facebook.com/Luan-Harusha-237586803058859/