Ish-kryeministri Sali Berisha ka postuar në rrjetet sociale një fotomontazh në të cilin shikohet portreti i kryeministrit Edi Rama por në mënyrën më të pazakonshme të mundshme.

Në fotomontazhin e mëposhtëm duket koka e Ramës e shkëputur nga trupi, ndërsa Berisha e shoqëron me diciturën “një orë e më parë”.

Berisha është shumë aktiv me postimet e herëpas’hershme ku denoncon dhe akuzon kryeministrin Rama shpesh edhe përmes mesazheve që mbërrijnë në adresë të tij nga ‘qytetari dixhital’