Nje ngjarje e rende eshte regjistruar vetem pak minuta me pare.

Burimet bejne me dije se i eshte vene flaka qellimisht makines se shefit te policise ne Komisariatin e Policise ne Bradashesh.

Policia ka mberritur ne vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet per zbardhjen e kesaj ngjarje te rende.