Dashi

Hëna do e ndërlikoje se tepërmi sot jetën tuaj ne çift. Do jeni xheloze dhe do krijoni shume tension ne lidhjen qe keni. Asgjë nuk do ece sipas parashikimeve. Beqaret nuk do kenë ndryshime ne jetën sentimentale edhe pse do bëjnë te pamundurën për te pasur takime. Sektori i financave fatmirësisht nuk do ketë tronditje dhe probleme.

Demi

Sot do mendoni seriozisht për te ardhmen ne çift dhe me ne fund do i vini pikat mbi “i” për disa çështje themelore. Beqaret do kenë vetëm njohje te reja dhe asgjë me tepër sesa aq. Mbase me vone mund te ndodhe diçka me serioze. Sektori i te ardhurave do jete konfuz. Nuk lejohet asnjë shpenzim me tepër sesa ua mban xhepi sepse me vone do kërkoni lëmoshë.

Binjaket

Klima ne jetën tuaj ne çift do jete shume e ngrohte sot. Do bini dakord për gjithçka dhe nuk do merrni asnjë lloj vendimi pa u konsultuar me pare se bashku. Beqaret do joshen nga persona mjaft simpatike dhe nuk do mund te qëndrojnë dot indiferente edhe dikur te duan. Ne planin financiar do mbizotërojë ekuilibri. Nuk do keni për çfarë te shqetësoheni.

Gaforrja

tabute qe keni pasur ne jetën tuaj ne çift do bien përfundimisht gjate kësaj dite. Do e shihni me një sy tjetër te ardhmen dhe nuk do e pengoni veten për asgjë. Beqaret me mire te qëndrojnë vetëm edhe pak kohe sesa te fillojnë histori dashurie qe mund t’iu sjellin veç probleme. Ne pune duhet te ulni shpenzimet nëse doni te arrini te ruani qëndrueshmërinë.

Luani

Priten ndryshime te befasishme sot ne jetën tuaj ne çift. Gjithçka do jete si një ëndërr e cila për fatin e mire nuk do mbaroje shpejt. Beqaret nuk duhet te nxitohen, por para se te fillojnë një lidhje duhet te njihen mire me ata persona. Ne planin financiar duhen marre disa mase strikte ose duhet kërkuar ndihme nga specialistet. Mos keni turp ta bëni këtë gjë.

Virgjeresha

Do i përkushtoheni tej mase jetës profesionale gjate kësaj dite dhe do e lini pas dore jetën ne çift. Mire do jete te flisni me partnerin para se ai te mendoje gjera te këqija. Beqaret nuk duhet te besojnë verbërisht ne disa premtime qe do iu bëhen sepse do lëndohen tej mase. Financat menaxhojini me shume kujdes dhe maturi. Te paktën edhe sot duhet bere kujdes.

Peshorja

Mos i merrni shume seriozisht kritikat e partnerit tuaj sot sepse ai ne shume momente do beje shaka. Mos lejoni qe te tjerët t’iu shtyjnë drejt vendimeve te gabuara, Beqaret do kenë disa takime dhe as vete nuk do jene te qarte se cili iu pëlqen me tepër. Mos veproni pa qene te sigurte. Financat fatkeqësisht as sot nuk do arrini t’i stabilizoni.

Akrepi

Do kërkoni me shume pavarësi se kurrë sot ne jetën tuaj ne çift dhe kjo mund te krijoje mosmarrëveshje me partnerin. Mos bëni asnjë sipas mendjes suaj. Beqaret do kenë momente emocionuese e pasionante. As vete nuk do e besojnë se janë ne realitet. Ne planin financiar ka rrezik te përballeni me surpriza te këqija për shkak te gabimeve te se shkuarës.

Shigjetari

Dita do filloje dhe do mbaroje me se miri gjate kësaj dite. Do ndiheni te qete pranë partnerit dhe nuk do keni asgjë për çfarë te shqetësoheni. Beqaret nuk do e mbajnë mendjen tek dashuria, por gjera te jashtëzakonshme do iu ndodhin sot si me magji. Ne planin financiar do keni goxha vështirësi, prandaj duhet te flisni sa me shpejt qe te mundeni me specialistet.

Bricjapi

Sot do jeni me pozitive dhe do kërkoni me ngulm te bëni lidhjen me te bukur dhe klimën sa me te ngrohte. Do ta mahnitni atë qe keni ne krah dhe do e surprizoni ne çdo moment. Beqaret duhet te jene te sigurte për atë qe duan te bëjnë para se te hedhin çdo lloj hapi. Te ardhurat do kenë përmirësime te vogla, por qe do iu ndihmojnë disi.

Ujori

Dëgjojini me kujdes këshillat qe do iu japë partneri gjate kësaj dite sepse ne te kundërt do bëni gabime te pafalshme. Nëse jeni ende beqaret, ka mundësi qe gjerat te fillojnë te lëvizin fale disa takimeve qe do realizoni ne mjediset e punës. Me financat mos u tregoni te pamatur nëse nuk doni te mbeteni pa asnjë para. Gjendja mund t’iu dale jashtë kontrollit.

Peshqit

Jeta ne çift do ece me se miri gjate kësaj dite. Do ndihni aq mire ne krahët e partnerit tuaj saqë nuk do doni te shkëputeni për asnjë çast prej tij. Beqaret do pëlqejnë tej mase një person, por ai nuk do jete i interesuar aspak për ta. Kjo do i lëndojë jashtë mase. Situata financiare pritet te ketë përmirësime goxha te mëdha. Tregohuni te zgjuar dhe hiqni disa para mënjanë