80% e shqiptarëve kërkojnë shpalljen “non grata” të Edi Ramës

Kosova dhe e gjithë shqiptaria kundër Edi Ramës. Samiti i Mini Shengenit, i mbajtur në Tiranë, me prezencën e presidentit serb Aleksander Vuçiç, nuk është pritur mirë nga shqiptarët, të cilët kërkojnë madje edhe shpalljen e tij “non grata” në Kosovë.

Këtë gjë e tregon edhe sondazhi që Gazeta Express në Facebook.

Pyetjes, a duhet Edi Rama të shpallet Persona Non Grata në Kosovë?, në 18 minuta i janë përgjigjur rreth 5300 persona, ku 80% e tyre shprehen me “Po”.

Të njëjtën gjë kërkoi sot edhe ish-deputetja dhe sekretarja e përgjithshme e PDIU, Mesila Doda.

Image

19 Comments

 1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life authors and blogs

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl articles and blogs

 3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

 4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

 5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl websites and blogs

 6. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl authors and blogs

 7. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

 8. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl articles and blogs

 9. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life articles and blogs

 10. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life authors and blogs

 11. https://amd1080.com/woori/
  Hello there! Quick question that’s totally off topic. Do you know how to make your site mobile friendly? My website looks weird when viewing from my iphone4. I’m trying to find a theme or plugin that might be able to resolve this problem. If you have any suggestions, please share. Many thanks!

Leave a Reply

Your email address will not be published.