eetimes ka siguruar pamje nga vendi i ngjarjes ku ka mbetur i vdekur 45 vjecari Lin Dedaj.

Aksidenti eshte regjistruar ne aksin rrugore Shkoder – Muriqan, ku 45 vjecari banues ne fshatin Bardhaj, ka humbur drejtimin e mejtit dhe per pasoje ka perfunduar poshte rruges ne kanal.

Ai ka gjetur vdekjen e menjehereshme.