Rregulla ‘të forta’ tek një ekip në Shkodër/ Celulari dhe rënia në mësime, fëmijës i ndërpritet stërvitja

Shume prej prinderve kohet e fundit, te ndergjegjesuar me kohen e çuar dem nga femijet e tyre duke e kaluar me celular, i kane derguar ato ne sport duke i angazhuar me ekipe te ndryshme, kryesisht futbolli por edhe ne sporte te tjera.

Megjithate, serish duket se celulari nuk hiqet kollaj nga dora dhe perpos kesaj, shume femije kane rene edhe nga mesimet. Pikerisht keto dy faktore duket se kane gjetur nje zgjidhje per futbollistet e vegjel te nje ekipi moshash ne Shkoder.

E kemi fjalen per ekipin “KF Bashkimi”. Drejtuesit e tij Ervin Alushi, u ka shperndare te gjithe femijeve qe jane pjese e ekipeve U9, U11 dhe U13 nga nje leter per t’ua derguar prinderve te tyre.

Shume domethenese eshte ajo çfare shkruhet ne te:

*Nese femije nuk bindet te largoje celularin, atehere ju lutemi flisni me ne dhe do ia nderpresim stervitjen per aq kohe sa te bindet qe nuk do te rrije ne celular.

*Nese femije nuk meson ne shkolle dhe eshte shume dobet, atehere atij duhet t’ia nderpresim stervitjen derisa te permiresohet ne shkolle.

Kjo rregullore e vendosur nga stafi i KF Bashkimi pritet te jape efektin e vet tek femijet qe luajne me keto grupmosha dhe kuptohet qe eshte nje zgjidhje e mire, gjithmone nese gjejne bashkepunimin edhe me prinderit.
www.shkodrasport.com

21 Comments

 1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl websites and blogs

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

 3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

 4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl authors and blogs

 5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

 6. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl articles and blogs

 7. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

 8. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life articles and blogs

 9. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

 10. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

 11. continuously i used to read smaller articles which also clear their motive, and that is also happening with this article which I am reading now.|

 12. Hey there, I think your blog might be having browser compatibility issues. When I look at your website in Safari, it looks fine but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping. I just wanted to give you a quick heads up! Other then that, excellent blog!|

 13. Hi, just required you to know I he added your site to my Google bookmarks due to your layout. But seriously, I believe your internet site has 1 in the freshest theme I??ve came across. Onwin engelsiz giriş adresi ile 7/24 siteye butonlarımıza Tiklayip erişim sağlayabilir ve Onwin üyelik işlemini 3 dakika da halledebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.