FOTOT/ Kam aq para në bankë sa… kjo është vajza e zjarrfikësit hero

Ajo është modele, aktore dhe biznesmene. Është fjala për Nertila Kapaj, e cila në rrjetet sociale njihet si “vajza e 500 trëndafilave”, dhurata që i bënte i dashuri i saj i ndjerë.

Por e dinit se Nertila është vajza zjarrfikësit nga Vlora, Luan Kapaj? Emri i tij është dëgjuar shpehherë së fundmi në media, pasi ishte gati të sakrifikonte jetën e tij për shpëtimin e njerëzve që ishin nën rrënojat që la tërmeti i 26 nëntorit.

Në profilin e saj në “Instagram”, ajo ka publikuar foto e video ku tregon se është krenare për babanë e saj dhe se është krenare që është bija e tij.

“Heroi i Heronjve… Krenare qe jam bija jote”, shkruan Nertila krahas postimeve në rrjetet sociale, ku tregon se Luani është nderuar nga Bashkia e Vlorës me titullin “Mirënjohje e Qytetit”.

Ndërkohë kujtojmë se Nertila njihet në botën e showbiz-it shqiptar  për fotografitë mjaft seksi e provokuese që ndan me fansat, si dhe për jetën luksoze që bën.

Madje në disa intervista të më përparshme, ajo është shprehur se ka aq shumë para në bankë, sa as shifrën nuk e di. “Unë kam gjithçka dua në këtë jetë. Pasuria më e madhe për mua nuk është paraja dhe pronat. Por meqë më pyetët, po ju tregoj që kam ca dhe ndoshta as vetë s’i di sa janë”, ka treguar Nertila.

Ndërsa në lidhje me meshkujt ajo është shprehur se i pëlqejnë “djemtë e këqij”. “Më pëlqejnë djemtë e këqij, në kuptimin e mirë të fjalës. Unë e dua mashkullin shumë burrëror, që sot janë të rrallë. Në krah të një burri të vërtetë ndihesh femër”, ka shtuar Nertila Kapaj.

21 Comments

 1. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

 2. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these sl authors and blogs

 3. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life articles and blogs

 4. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a online game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these Second Life websites and blogs

 5. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life authors and blogs

 6. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. SL is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life authors and blogs

 7. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life articles and blogs

 8. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a online game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you would like to see more you can see these second life websites and blogs

 9. Have you ever heard of second life (sl for short). It is essentially a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these Second Life authors and blogs

 10. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. sl is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these second life articles and blogs

 11. Have you ever heard of second life (sl for short). It is basically a video game where you can do anything you want. Second life is literally my second life (pun intended lol). If you want to see more you can see these sl websites and blogs

 12. Por e dinit se Nertila është vajza zjarrfikësit nga Vlora, Luan Kapaj? Emri i tij është dëgjuar shpehherë së fundmi në media, pasi ishte gati të sakrifikonte jetën e tij për shpëtimin e njerëzve që ishin nën rrënojat që la tërmeti i 26 nëntorit. Ndërkohë kujtojmë se Nertila njihet në botën e showbiz-it shqiptar për fotografitë mjaft seksi e provokuese që ndan me fansat, si dhe për jetën luksoze që bën.

 13. Ajo është modele, aktore dhe biznesmene. Por e dinit se Nertila është vajza zjarrfikësit nga Vlora, Luan Kapaj? Emri i tij është dëgjuar shpehherë së fundmi në media, pasi ishte gati të sakrifikonte jetën e tij për shpëtimin e njerëzve që ishin nën rrënojat që la tërmeti i 26 nëntorit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.