Nje aksident i rende eshte regjistruar pak minuta me pare ne qytetin e Shkodres.

Burime prane policise bejne me dije se nje furgon ka perplasur nje person i cili po udhetonte me biciklete.

Aksidenti eshte regjistruar ne afersi te shkolles pyjore ne Shkoder.

Menjehere ne vendin e ngjarjes kane mberritur efektive te policise, nderkohe qe i demtuari eshte derguar ne spitalin e Shkodres dhe ndodhet nen kujdesin e mjekeve.