Ne ditet e sotme me shume eshte rritur ndjeshem kultura e kujdesit per veten , si nje kartvizite e pare prezantimi me shoqerine.

Por perkujdesja shpeshhere eshte e lodhshme dhe e pasukseshme nese nuk

gjen produktet e duhura .

Ndersa po gjete produktin tend te bukurise je gati te “pushtosh” boten.

E ne fakt ky produkt nuk eshte larg. Sot ai ka mberritur ne Shkoder ne Farmaci Yasmin. Behet fjale per Soha Sardinia është një kompani italiane produktesh dermokozmetike natyrale, me përbërës organik nga 93,3%-99,9%.
Tashmë, këto produkte, i gjeni në shitje edhe ne Shkoder, siç parashtruam ekskluzivisht në Farmaci Yasmin.

Ne diten e pare te prezantimit me linjen e dermokozmetikes ka patur zbritje me 10% dhe trajtim falas fytyre me keto produkte por dhe konsulte me nje mjeke dermatologe e cila ka dhene rekomandimet e saj per perdorimin e produkeve ne baze te tipologjise se lekurave.

Nessuna descrizione della foto disponibile.
L'immagine può contenere: 5 persone, spazio al chiuso
Nessuna descrizione della foto disponibile.
Nessuna descrizione della foto disponibile.

Maska shkëlqyese Triple Lemon dhe scrub-i me obsidian, i domosdoshëm për të pastruar fytyrën deri në shtresat e poshtme të lëkurës ishte nje nder produket e cila u pelqye ne mase te gjere nga ato te cilat e testuan.

L'immagine può contenere: 3 persone, persone sedute e spazio al chiuso

Soha është një frymëzim i historisë së Sardenjës së pasur me natyrë të pakontaminuar. Filozofia e saj bazohet në përdorimin e përbërësve natyral (të gjithë produktet janë natyral nga 93.3%-99.9%) me konsistencë te mrekullueshme, me aroma te pa rezistueshme, pa parabene,silikone,vajra minerale,LSN,ftalate,parafinë apo produkte me prejardhje nga kafshët.