Aksident me vdekje ne aksin shkoder – Kryebushat. eetimestv raporton se nga te dhenat e para dyshohet per nje person te vdekur.

Policia eshte nisur ne vendin e ngjarjes.

Kujtojme se vetem ne keto dy jave ka patur 9 te lenduar nga aksidentet dhe 1 viktime.