Ministrat dhe deputetët e Partisë Socialiste kanë surprizuar mëngjesin e kësaj të enjte kryeministrin Edi Rama për 60-vjetorin e tij të lindjes.


I gjithë kabineti dhe deputetët kanë shkuar në ambientet e kryeministrisë, ku i kanë bërë një festë surprizë Ramës.

A2 CNN ka siguruar pamjet kur ligjvënësit dhe ministrat janë duke dalë nga godina qeveritare pas festës së organizuar herët në mëngjes.

Edi Rama feston këtë 4 korrik 60-vjetorin e lindjes.