Me urdher te SPAK arrestohet kryebashkiaku….

Kryebashkiaku i Bulqizës Lefter Alla është arrestuar me urdhër të SPAK.

Në media po qarkullon një lajm se kryebashkiaku Alla është arrestuar pasi akuzohet për korrupsion dhe se ka kryer abuzime me tenderat publike, megjithatë burime nga Report Tv ende se konfirmojnë një lajm të tillë.