FOTO/ Zhvishet Rezarta Shkurta: Po i shpjegoja maldivjotëve kush është Rozafa te ne

Rezarta Shkurta është padyshim një ndër vajzat më të bukura të showbizit shqiptar. Ndonëse prej shumë vitesh ka hequr dorë nga karriera e saj si këngëtare, pasi ka vendosur që t’i përkushtohet biznesit privat, Rezarta tërheq vëmendjen e mediave rozë pasi është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo dhe partneri i saj Ermal Hoxha, ndodhen me pushime në ishujt Maldive nga ku Rezarta ka ndarë edhe foto provokuese.

Në njërën pre tyre Rezarta pozon gjysmë topless, por njësoj sa foto vëmendjen e ka marrë edhe përshkrimi i saj.

“Desha ti shpjegoja Maldivjotëve kush eshte Rozafa te ne”, shkruan Rezata Shkurta.