31 vjetori i FRESSH nuk ka kaluar pa feste edhe ne Shkoder.

Deputeti i PS, Benet Beci i shoqeruar nga Drejtuesja Politike Elisa Spiropali, Prefektja e Shkodres Majlinda Angoni dhe bashkekrzetaret e PS Mirela Dodaj dhe Hilmi Lakti, jane bere ne nje feste te gjithe bashke se bashku me te rinjte e Partise Socialiste te Shkodres.

E konsideruar si nje feste per te rinjte, 31 vjetori i FRESSH, solli edhe ne Shkoder nje atmosfere ndryshe ku mesazhi ka qene per te rinjte e qytetit, per tiu bashkuar kesaj force politike.

Ne nje postim ne rrjetet sociale, deputeti Beci, i referohet te rinjve te Shkodres duke percjelle energji, guxim dhe shprese !