Rama e nis ditën me bonusin e bebeve: U ka shkuar prindërve të më shumë se 36 mijë të porsalindurve këtë vit

Kryeministri Edi Rama e ka nisur mëngjesin e sotëm me lajmin për bonusin e bebeve.

Rama me anë të një postimi në rrjetet sociale shkruan se bonusi i bebes u ka shkuar prindërve të më shumë se 36 mijë të porsalindurve këtë vit.

“MIRËMËNGJES    dhe me lajmin e mirë se bonusi i bebes (40,000 lekë për fëmijën e parë 80,000 lekë për dhe 120,000 lekë për  u ka shkuar prindërve të më shumë se 36 mijë të porsalindurve këtë vit, ju uroj një javë të mbarë ” shkruan Rama në postimin e tij në rrjetet sociale.